CENNIK

Naprawa każdego urządzenia elektrycznego czy elektronicznego zawsze jest nieco inna w zależności od rodzaju sprzętu i typu usterki. Z tego powodu nie sposób ustalić cennik, który zawierałby wszystkie usługi, w których się specjalizujemy i ich ceny. Proces wyceny przebiega kilkuetapowo. Niekiedy z pozoru proste naprawy zajmują niespodziewanie dużo czasu, innym razem serwis, który na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo czasochłonny, finalnie okazuje się niezbyt wymagający.

Z tego względu opracowaliśmy elastyczny system wyceny, który stosujemy do wszystkich napraw. Takie rozwiązanie pozwala realnie wycenić wszystkie czynności bez względu na stopień ich skomplikowania oraz rodzaj urządzenia. Warto dodać, że im lepiej opiszesz nam sprzęt i rodzaj problemu, tym bardziej szczegółowo oszacujemy koszt jego naprawy.

Co ważne, w NABERTRONIK można skorzystać z darmowej wyceny sprzętu z bezpłatną wysyłką za pośrednictwem naszego kuriera. W tym celu wystarczy wypełnić formularz usług serwisowych dostępny w zakładce Serwis i odpowiednio zapakować urządzenie.

Zastanawiasz się ile będzie Ciebie kosztować naprawa? Napisz do nas lub zadzwoń, a my wycenimy Twoją naprawę.

    Wpisz kod: captcha