Naprawianie i serwis słuchawek

Naprawa i serwis słuchawek

Naprawa i serwis słuchawek

Szukasz sprawdzonej firmy, która naprawia słuchawki? Zaufaj naszym specjalistom, którzy szybko zweryfikują usterkę i dobiorą najkorzystniejsze rozwiązanie jej usunięcia. Firma Nabertronik podejmie się serwisu niemal każdego produktu. Naprawianie słuchawek to nasza specjalność! Poznaj nasze usługi i skontaktuj się już dziś.

Naprawianie i serwis słuchawek – najczęściej wykonywane usługi

  • naprawianie słuchawek przewodowych – proces ten przebiega bardzo szybko. W tym przypadku zależnie od usterki zwykle wystarczy wymienić kabel, wkładkę głośnikową lub wtyk mini jack. Wykonujemy także lutowanie splittera, który łączy ze sobą lewy i prawy kanał,
  • serwis słuchawek bezprzewodowych – możliwość naprawy zależy od konstrukcji modelu i dostępności części do niego. Zdarza się, że klienci szukają pomocy, ponieważ nie działa im jedna ze słuchawek. W tym wypadku wystarczy rozłączyć oraz ponownie sparować sprzęt ze smartfonem. Przyczyną tej sytuacji może być problem z zasięgiem lub błąd w połączeniu. Jeśli model nadal nie reaguje lub wystąpiły jego trwałe uszkodzenia, skontaktuj się z naszą firmą – dołożymy wszelkich starań, aby usprawnić urządzenie.

Naprawianie słuchawek – jakie elementy wymieniamy?

Nasze usługi mają jednak dużo szerszy zakres i obejmują także m.in. wymianę:

  • mikrofonów,
  • połamanych pałąków,
  • gąbek/padów,
  • przegubów regulacyjnych,
  • kabli o małej elastyczności.

Nabertronik pomoże Ci w przywróceniu sprawności sprzętu słuchawkowego za rozsądne pieniądze. Nasza firma specjalizuje się w naprawianiu słuchawek zarówno popularnych, jak i niestandardowych modeli. Postaw na profesjonalny serwis i skontaktuj się z naszymi specjalistami – niesprawne urządzenia możesz do nas wysłać!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.