Serwis i naprawa aparatów fotograficznych

Naprawa aparatów fotograficznych

Naprawa aparatów fotograficznych – co nas wyróżnia?

Zajmujemy się serwisowaniem i konserwacją aparatów fotograficznych cyfrowych. Oferta jest skierowana do klientów z całej Polski. W trosce o najwyższą jakość realizowanych usług serwisowych stosujemy wyłącznie oryginalne części pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Nasz serwis NABERTRONIK wyposażony jest w specjalistyczne przyrządy diagnostyczno-pomiarowe, kontrolne i testowe, które pozwalają nam na precyzyjne wykrycie usterki i szybką naprawę każdego sprzętu foto.

To, co nas wyróżnia to niezawodność, efektywność, terminowość, rewelacyjna obsługa klienta oraz wysokie kompetencje pracowników. Dzięki temu jesteśmy profesjonalnym serwisem aparatów fotograficznych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam szybko i skutecznie realizować zlecenia, przy zachowaniu przystępnych cen.

W zakresie naszych profesjonalnych usług serwisowych znajduje się naprawa aparatów fotograficznych. Oferta jest skierowana zarówno do osób profesjonalnie zajmujących się fotografią, jak i użytkowników mniej zaawansowanych technologicznie urządzeń foto, niezależnie od marki. Jeżeli szukasz rzetelnego serwisu zapraszamy do zapoznania się z ofertą NABERTRONIK. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów!

Naprawa aparatów cyfrowych – serwis wysyłkowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy serwis wysyłkowy. W celu przyspieszenia procesu zgłoszenia związanego z koniecznością naprawy przygotowaliśmy na naszej stronie elektroniczny formularz zgłoszenia usterki aparatu fotograficznego, podając wszelkie niezbędne instrukcje do jego wypełnienia. Po jego otrzymaniu informujemy o terminie realizacji usługi oraz cenie. W Twojej lustrzance awarii uległ wyświetlacz LCD, na zrobionych zdjęciach są plamy i smugi, masz problemy z gniazdem karty pamięci, a może nie działa lampa błyskowa? Już dziś skontaktuj się z nami i wyślij swój sprzęt. Zajmą się nim specjaliści, którzy zadbają o to, aby przywrócić go do pełnej sprawności!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.