Odzyskiwanie danych Darłowo i Sławno

Odzyskiwanie danych Darłowo Sławno

Odzyskiwanie danych

Nasza firma Nabertronik specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z różnych urządzeń. Pomagamy przywrócić wszystkie stracone pliki między innymi z dysków twardych, telefonów i kart pamięci. Postaw na profesjonalistów w dziedzinie serwisowania elektroniki. Oferujemy obsługę wysyłkową, przyjmując urządzenia między innymi od osób ze Sławna oraz Darłowa.

Co zrobić, jeśli stracisz ważne dla Ciebie dane?

Sytuacja taka może przytrafić się każdemu. Wystarczy np. poważna awaria systemu operacyjnego, zalanie urządzenia lub samodzielne usunięcie plików przez nieuwagę. Utrata danych często jest powodem ogromnego stresu, ale nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby przywrócić je w całości.

Szukasz specjalisty, który pomoże Ci przywrócić pliki z konkretnego urządzenia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Następnym krokiem jest zostawienie sprzętu w serwisie lub przysłanie go do nas. Nasi pracownicy dokonają analizy nośnika i poinformują Cię o rodzaju usterki oraz cenie usługi. Po akceptacji zabieramy się za odzyskiwania danych, które następnie przekażemy w Twoje ręce. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego udzielimy szczegółowych informacji o usłudze.

Wyślij do nas urządzenie, z którego trzeba odzyskać dane!

Przytrafiła Ci się awaria urządzenia i straciłeś pliki? Nawet jeśli nie mieszkasz w naszej okolicy, również skorzystasz z usług Nabertronik. Wystarczy wypełnić formularz i poczekać na kuriera, który zjawi się pod Twoimi drzwiami. Co więcej, nie pobieramy opłaty za diagnozę urządzenia! Zaufaj grupie specjalistów z Boleszewa i postaw na szybkie odzyskiwanie danych w naszym serwisie!


Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.