Profesjonalna naprawa i serwis monitorów

serwis monitorów

Serwis i naprawa monitorów

Firma Nabertronik oferuje profesjonalne usługi związane z serwisem elektroniki, w tym monitorów komputerowych. Z przyjemnością podejmiemy się naprawy monitorów starszego lub nowszego typu. Nasi serwisanci mają doświadczenie z usuwaniem usterek zarówno w modelach CRT, jak i LCD czy OLED, przeznaczonych do użytku domowego, biurowego bądź specjalistycznego (te ostatnie wykorzystywane są np. przez medyków i grafików).

Jeśli Twoje urządzenie przestało wyświetlać obraz, na jego matrycy pojawiły się paski, zniekształcenia bądź martwe piksele – nie panikuj! W większości przypadków nie trzeba kupować nowego monitora, zazwyczaj wystarczy wymiana pojedynczego elementu bądź całego układu elektronicznego w serwisie, co może okazać się rozwiązaniem mniej kosztownym. Przed podjęciem się napraw wykonujemy bezpłatną diagnostykę. Możesz więc liczyć na wycenę usługi jeszcze przed jej zrealizowaniem. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się zaufać naszym fachowcom.

Jakie działania realizujemy w ramach serwisu monitorów?

Doświadczenie serwisantów pozwala na poradzenie sobie z nawet najbardziej niestandardowymi awariami. W ramach działalności wykonujemy następujące czynności:

 • naprawę układów zasilania i płyt głównych,
 • wymianę matryc i/lub podświetlenia,
 • usuwanie zimnych styków,
 • kalibrację obrazu.

Co więcej, współpracujemy z lokalnymi i zagranicznymi importerami podzespołów, dzięki czemu mamy dostęp do oryginalnych części, a także wysokiej jakości zamienników do monitorów najpopularniejszych światowych producentów, takich jak:

 • Samsung,
 • Dell,
 • Lenovo,
 • Asus,
 • BenQ,
 • AOC,
 • HP.

Skuteczny serwis monitorów poprzez wysyłkę

Serwis monitorów Nabertronik wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich klientów, którzy z rozmaitych przyczyn nie mają możliwości dostarczyć do nas zepsutego sprzętu osobiście. Oferujemy naprawę wysyłkową, stanowiącą świetne rozwiązanie dla osób niezmotoryzowanych, pracujących do późnych godzin wieczornych lub zajętych opieką nad dzieckiem. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz, podając adres odbioru i niezbędne informacje dotyczące urządzenia (producent, model itp.). Do całkowitej wartości zlecenia należy doliczyć wówczas koszt dostawy.

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz do nas osobiście czy też zdecydujesz się na serwis zdalny – naprawa monitorów zawsze przebiega w ten sam sposób. Do przeprowadzanych prac podchodzimy z należytym zaangażowaniem, starając się rozwiązać nawet najbardziej skomplikowaną usterkę przy jak najmniejszej ingerencji w elektronikę. Dzięki determinacji często podejmujemy się naprawy monitorów i urządzeń, z którą konkurencyjne firmy nie były w stanie sobie poradzić.

Jeśli szukasz serwisantów, którzy wykonają kompleksową diagnostykę Twojego urządzenia, już dziś zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy Nabertronik. Warto jednak wiedzieć o tym, że niektóre małe usterki można wyeliminować samodzielnie – nie każda awaria wymaga interwencji z naszej strony. W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, przedstaw swój problem, a być może serwisant pomoże Ci go rozwiązać. Jeśli okaże się konieczne, aby uszkodzony monitor został wysłany do serwisu – zostaniesz o tym poinformowany.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.