Serwis i Naprawa odtwarzaczy DVD, VHS, Blu-ray

serwis i naprawa projektorów

Serwis i Naprawa odtwarzaczy DVD, VHS, Blu-ray

Firma Nabertronik oferuje profesjonalny serwis odtwarzaczy DVD, VHS i Blu-Ray. Nasi serwisanci mają doświadczenie w usuwaniu nawet najbardziej skomplikowanych usterek w urządzeniach wszystkich znanych marek (m.in. Samsung, Funai, Sony, JVC, LG). Do każdej naprawy podchodzimy w sposób indywidualny, starając się wycenić usługę w taki sposób, aby była ona opłacalna zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami oryginalnych podzespołów elektronicznych, a na wykonane zlecenia udzielamy 90-dniowej gwarancji. Uwielbiasz oglądać filmy w domowym zaciszu, ale Twój odtwarzacz z nieznanych przyczyn przestał działać? Powierz go w ręce specjalistów i po niedługim czasie ciesz się na nowo swoim domowym kinem!

Naprawa odtwarzaczy DVD, VHS i Blu-Ray to proces, na który składa się kilka etapów. Na początek wykonujemy bezpłatną diagnostykę sprzętu, następnie lokalizujemy źródło problemu i po wstępnej wycenie usługi podejmujemy się reperacji urządzenia. Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć go do nas osobiście – nic nie szkodzi. Umożliwiamy bowiem naprawę wysyłkową. Aby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić dostępny na naszej stronie formularz, podać rodzaj i model sprzętu, a także adres odbioru. Masz pytania lub wątpliwości? W każdej chwili możesz skontaktować się z nami telefonicznie +48 787 954 057 lub mailowo biuro@nabertronik.pl. Szybko wycenimy koszt pomocy i chętnie przywrócimy żywotność Twojego sprzętu!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.