Serwis i naprawa sprzętu audio

serwis sprzętu audio

Profesjonalny serwis i naprawa sprzętu audio

Jesteś audiofilem? Lubisz słuchać muzyki, ale Twój sprzęt audio nie gra już tak jak wcześniej? Z głośników radioodbiornika wydobywa się pisk lub charakterystyczne szumienie? A może płyta CD utknęła w napędzie odtwarzacza i nie ma możliwości, aby ją wysunąć? Jeśli nie masz doświadczenia, nie wykonuj naprawy własnoręcznie, zamiast tego skorzystaj z oferty firmy Nabertronik, która oferuje profesjonalny serwis sprzętu audio. Zajmujemy się reparacją takich jak urządzeń, jak m.in.:

  • wieże stereo,
  • gramofony,
  • wzmacniacze i tunery
  • zestawy kina domowego, soundbary,
  • głośniki komputerowe,
  • kolumny estradowe,
  • przenośne odtwarzacze MP3/MP4.

To jednak nie wszystko. Z przyjemnością podejmujemy się również modernizacji starego sprzętu lampowego i tranzystorowego producentów, takich jak Unitra, Diora, Tonsil czy Kenwood. Staramy się rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem, nawet taki, z którym konkurencyjne serwisy nie są w stanie sobie poradzić. W każdym przypadku podchodzimy do zlecenia rzetelnie i w sposób indywidualny, wykonując bezpłatną diagnostykę urządzenia i przedstawiając najkorzystniejszą cenowo ofertę. Dopiero po jej akceptacji przez klienta przechodzimy do właściwej naprawy. Dzięki współpracy z importerami podzespołów mamy dostęp do części elektronicznych wysokiej jakości. Ponadto na wszystkie zrealizowane usługi udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Nie możesz przyjechać do naszego stacjonarnego serwisu w Boleszewie? W firmie Nabertronik możliwa jest naprawa sprzętu audio w wariancie wysyłkowym. Aby z niej skorzystać, wypełnij stosowny formularz dostępny na stronie www lub zadzwoń, a my zajmiemy się resztą. Pamiętaj o tym, aby przed przyjazdem kuriera spakować urządzenie do pudełka (jeśli nie masz oryginalnego, może być zastępcze) i odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Powierz zepsuty zestaw audio profesjonalistom już dziś i ciesz się czystym, pełnym dźwiękiem bez zniekształceń. Jeśli chcesz poznać wstępną wycenę usługi, zapytać o możliwość realizacji nietypowego zlecenia lub masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące działalności serwisu – skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Uwaga! Zajmujemy się również sprzedażą i skupem urządzeń audio.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.