Naprawa i Serwis telefonów komórkowych - Na terenie całej Polski | Koszalin, Słupsk, Bytów

Naprawa i Serwis telefonów komórkowych

Naprawa i Serwis telefonów komórkowych

Jako profesjonalny i doświadczony serwis telefonów komórkowych zapewniamy klientom ze Słupska, Koszalina, Bytowa i innych miejscowości regionu, a nawet z całej Polski, kompleksowe wsparcie w zakresie diagnostyki i usuwania usterek mechanicznych, elektronicznych i programowych. Naszym celem jest profesjonalna, skuteczna i terminowa naprawa komórek. Doświadczeni serwisanci zdiagnozują każdy problem i sprawnie usuną awarię.

Serwis telefonów komorkowychnaprawa uszkodzeń mechanicznych

Prawdopodobieństwo mechanicznego uszkodzenia telefonu komórkowego jest bardzo duże. Jak pokazują statystyki, w Polsce spotyka to, co drugiego użytkownika smartfona. Każda naprawa tego typu usterki jest przez nas wyceniana indywidualnie. Serwis może dotyczyć m.in.:

  • niesprawnego panelu dotykowego (digitizera),
  • zarysowanego ekranu,
  • zbitej szybki,
  • pękniętej obudowy,
  • uszkodzonej płyty głównej czy procesora,

Jesteś z Sławna, Darłowa, Bytowa, Słupska, Koszalina lub z innej części kraju i Twoja komórka uległa „wypadkowi”? Zapraszamy do naszego serwisu telefonów komórkowych!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.

Serwis telefonów komorkowychnaprawa uszkodzeń elektronicznych i modułowych

Diagnoza elektronicznych awarii w telefonie komórkowym wymaga znajomości konstrukcji tych zaawansowanych technologicznie mobilnych urządzeń oraz wiedzy dotyczącej metod ich naprawy. Wszystkie te kompetencje mają nasi serwisanci, których umiejętności doceniło wielu naszych dotychczasowych klientów. Po identyfikacji usterki określamy koszt i termin wykonania zlecenia. Wymieniamy uszkodzone głośniki i gniazda, moduły Wi-Fi, aparaty i wiele innych części modułowych.

Serwis telefonów komorkowychnaprawa uszkodzeń softwarowych

Jako profesjonalny serwis proponujemy również fachową pomoc w przypadku softwarowych problemów dotyczących pracy systemów operacyjnych i oprogramowania zainstalowanego w telefonach komórkowych. Nasi serwisanci pomogą prawidłowo skonfigurować smartfona, zabezpieczyć dane przed ich utratą oraz wgrają najnowszy software.

Jeżeli wydaje Ci się, że Twoja komórka działa zbyt wolno, pamięć szybko się zapełnia, masz podejrzenia, że urządzenie zostało zainfekowane przez wirusa – koniecznie skontaktuj się z nami. Eksperci od elektronicznych urządzeń mobilnych przeprowadzą kompleksową diagnostykę i konfigurację sprzętu oraz w razie potrzeby zajmą się jego serwisem.

Czas, jaki zajmuje naprawa telefonów komórkowych, zależny jest od rodzaju usterki oraz dostępności części zamiennych. Jednak w każdym przypadku gwarantujemy wykonanie usługi w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Sławna, Darłowa, Bytowa, Słupska, Koszalina i innych miejscowości regionu i całej Polski. Na wykonane przez nas prace udzielamy długiej gwarancji!