NAPRAWA I SERWIS URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH

Naprawa urządzeń elektronicznych I elektrycznych

Zapewniamy Serwis
pogwarancyjny

Prowadzimy serwis pogwarancyjny urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Oferujemy szeroki zakres usług, jeżeli nie ma czegoś na naszej liście, zapytaj nas czy naprawimy Twoje urządzenie. Jak zgłosić urządzenie do serwisu? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a my skontaktujemy się w celu przekazania wszelkich informacji.

Jak przebiega proces serwisowania?

01.

Zgłoszenie

Czekamy na kontakt, który może się odbyć na 3 sposoby: telefonicznie, osobiście lub poprzez formularz zamieszczony w dolnej części strony. Odpowiadamy na wszelkie pytania oraz udzielamy wstępnych informacji o przebiegu serwisowania.

02.

Dostarczenie urządzenia

Po zgłoszeniu trzeba przekazać urządzenie naszym serwisantom. W tym celu należy zgłosić się osobiście do siedziby firmy lub my odbierzemy je od Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej.

03.

Diagnoza

Po precyzyjnym zdiagnozowaniu urządzenia kontaktujemy się z Państwem w celu przekazania szczegółowych informacji o przebiegu naprawy oraz przedstawiamy kosztorys.

04.

Naprawa urządzeń

Po zaakceptowaniu kosztów przystępujemy do naprawy. Następnie urządzenie jest ponownie testowane. W pełni sprawne urządzenie jest gotowe do odbioru, o czym informujemy telefonicznie lub mailowo. W przypadku wysyłki kurierskiej odsyłamy na wskazany adres w formularzu. Wraz z urządzeniem przekazujemy protokół z przeprowadzonej naprawy.

Serwisowane urządzenia:

  • urządzenia RC
  • komputery
  • sprzęt użytku domowego
  • sprzęt biurowy
  • urządzenia oświetleniowe
  • zabawki elektryczne
  • i wiele innych

Jak skorzystać naszych usług?

Aby skorzystać z naszych usług serwisowych prosimy o wypełnienie formularza lub o pobranie pliku pdf z karta serwisową, wypełnienie jej i przesłanie na nasz adres.

Kliknij tutaj, aby pobrać kartę serwisową

Formularz usług serwisowych    Wpisz kod: captcha