Naprawa oraz Serwis hulajnóg elektrycznych

Naprawa oraz Serwis hulajnóg elektrycznych

Naprawa hulajnogi elektrycznej i serwis

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – wykonamy serwis hulajnogi elektrycznej każdej marki. Zatrudniamy specjalistów posiadających rozległą wiedzę o najnowszych technologiach z zakresu mobilnych urządzeń transportu osobistego. Dzięki kompetentnej kadrze serwisantów poradzimy sobie z każdą usterką elektroniczną i mechaniczną. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowym oraz mamy dostęp do sprawdzonych akcesoriów i części zamiennych. To sprawia, że naprawa hulajnóg w NABERTRONIK jest szybka, zawsze terminowa.

Serwis hulajnogi elektrycznej – co naprawiamy?

Nasz serwis realizuje naprawy elektrycznych hulajnóg dla dzieci i dorosłych. Jako specjaliści w branży wykonujemy przeglądy techniczne, konserwację, a do tego przede wszystkim przywracamy pełną sprawność takich pojazdów, przeznaczonych do jazdy zarówno miejskiej, jak i terenowej. Z naszej oferty mogą skorzystać użytkownicy m.in. sprzętu:

  • rekreacyjnego,
  • wyczynowego,
  • transportowego.

Jakie są najczęstsze usterki hulajnóg elektrycznych? Do popularnych przykładów zaliczamy:

  • przebicie opony – to sytuacja, która może zdarzyć się każdemu. Ogumienie jest szczególnie narażone na mechaniczne uszkodzenia. Warto wiedzieć, że bagatelizowanie tego stanu może zakończyć się wykrzywieniem felgi, co znacznie zwiększa koszt naprawy. Na szczęście wymiana koła przebiega wyjątkowo szybko i jest tania,
  • przetarcie linki hamulca – objawia się zmniejszeniem skuteczności hamowania. Jeśli tylko zauważysz problemy z zatrzymywaniem pojazdu, oddaj go w ręce naszych fachowców. Warto zlecić profesjonalny serwis, który przywróci urządzeniu sprawność i zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas jazdy,
  • pękający błotnik w tylnym kole – powoduje on obniżenie komfortu jazdy, ale jego naprawa jest prosta i niedroga,
  • uszkodzenie akumulatora – usterka ta generuje problemy z zasilaniem, co uniemożliwia korzystanie z urządzenia.

Serwis hulajnogi elektrycznej może być związany także z awarią elektroniczną. Ten rodzaj defektu dotyczy wewnętrznych komponentów sprzętu i objawia się na przykład:

  • brakiem reakcji podczas ładowania,
  • niemożliwością włączenia urządzenia,
  • samoczynnym wyłączanie się podczas jazdy.

W tym wypadku udanie się do serwisu będzie nieuniknione. Warto wybrać miejsce, które specjalizuje się w tego typu naprawach, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami!

Zleć naprawę hulajnogi elektrycznej specjalistom!

Te bardzo popularne dziś urządzenia są wygodnym środkiem transportu. Dzięki nim możesz szybko i bez wysiłku przemieszczać się po mieście. Jak radzić sobie ze standardowymi uszkodzeniami tego pojazdu? Postaw na fachowców, którzy doskonale znają specyfikę tych urządzeń.

Niezależnie od tego, co zawiodło w Twoim sprzęcie nasza niezawodna i profesjonalna firma NABERTRONIK będzie w stanie Ci pomóc. Licznik wyświetla nierzetelne informacje, pojazd nie reaguje na wykonywane manewry, silnik nie osiąga maksymalnych obrotów lub wyłącza się podczas jazdy? To tylko przykłady typowych usterek. Jednak nie musisz się nimi martwić! Wyślij do nas swój sprzęt. Naprawa i serwis urządzeń elektrycznych, w tym hulajnóg to nasza specjalność. Zapewniamy krótkie terminy i korzystne ceny! Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że pojazd wróci do Ciebie w pełni sprawny i gotowy do jazdy.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.