Naprawa oraz Serwis hulajnóg elektrycznych

Naprawa oraz Serwis hulajnóg elektrycznych

Naprawa oraz Serwis hulajnóg elektrycznych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – wykonamy serwis hulajnogi elektrycznej każdej marki. Zatrudniamy specjalistów posiadających rozległą wiedzę o najnowszych technologiach z zakresu mobilnych urządzeń transportu osobistego. Dzięki kompetentnej kadrze serwisantów poradzimy sobie z każdą usterką elektroniczną i mechaniczną. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowym oraz mamy dostęp do sprawdzonych akcesoriów i części zamiennych. To sprawia, że naprawa hulajnóg w NABERTRONIK jest szybka, zawsze terminowa.

Serwis hulajnogi elektrycznej – co naprawiamy?

Nasz serwis realizuje naprawy elektrycznych hulajnóg dla dzieci i dorosłych. Jako specjaliści w branży wykonujemy przeglądy techniczne, konserwację, a do tego przede wszystkim przywracamy pełną sprawność takich pojazdów, przeznaczonych do jazdy zarówno miejskiej, jak i terenowej. Z naszej oferty mogą skorzystać użytkownicy m.in. sprzętu:

  • rekreacyjnego,
  • wyczynowego,
  • transportowego.

Niezależnie od tego, co zawiodło w Twoim sprzęcie nasza niezawodna i profesjonalna firma NABERTRONIK będzie w stanie Ci pomóc. Licznik wyświetla nierzetelne informacje, pojazd nie reaguje na wykonywane manewry, silnik nie osiąga maksymalnych obrotów lub wyłącza się podczas jazdy? To tylko przykłady typowych usterek. Jednak nie musisz się nimi martwić! Wyślij do nas swój sprzęt. Naprawa i serwis hulajnóg elektrycznych to nasza specjalność. Zapewniamy krótkie terminy i korzystne ceny! Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że pojazd wróci do Ciebie w pełni sprawny i gotowy do jazdy.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.