Serwis komputerów

Serwis komputerów

Serwis komputerów

Obecnie dla wielu osób komputery stały się podstawowym narzędziem pracy, dlatego każda ich awaria może przerodzić się w spory problem. Jego szybkie rozwiązanie to realizowany przez naszą firmę kompleksowy serwis takich urządzeń. Zajmujemy się ich naprawą, możemy też pomóc przy modernizacji sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usługową w tym zakresie.

Jakie są najczęstsze usterki komputerów?

Urządzenia elektroniczne obsługiwane z wykorzystaniem zainstalowanego w nich oprogramowania narażone są na dwa rodzaje awarii: systemowe i sprzętowe. W obu przypadkach może dojść do całkowitego uniemożliwienia korzystania np. z komputera. Jeśli nie można go uruchomić lub po włączeniu na ekranie monitora nie pojawiają się żadne informacje, warto skorzystać z naszych usług. Działamy jako serwis komputerowy, przywracając sprawność sprzętu m.in. w momencie występowania usterek oprogramowania. Są one spowodowane najczęściej nieprawidłowym użytkowaniem. Wirusy, niepożądane i często przypadkowe modyfikacje kluczowych parametrów startowych lub nadmierne zapełnienie dysków prowadzić mogą do problemów z płynnym funkcjonowaniem urządzenia.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

[/vc_column][/vc_row]

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.