Serwis komputerów

Serwis komputerów

Serwis komputerów

Obecnie dla wielu osób komputery stały się podstawowym narzędziem pracy, dlatego każda ich awaria może przerodzić się w spory problem. Jego szybkie rozwiązanie to realizowany przez naszą firmę kompleksowy serwis takich urządzeń. Zajmujemy się ich naprawą, możemy też pomóc przy modernizacji sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usługową w tym zakresie.

Jakie są najczęstsze usterki komputerów?

Urządzenia elektroniczne obsługiwane z wykorzystaniem zainstalowanego w nich oprogramowania narażone są na dwa rodzaje awarii: systemowe i sprzętowe. W obu przypadkach może dojść do całkowitego uniemożliwienia korzystania np. z komputera. Jeśli nie można go uruchomić lub po włączeniu na ekranie monitora nie pojawiają się żadne informacje, warto skorzystać z naszych usług. Działamy jako serwis komputerowy, przywracając sprawność sprzętu m.in. w momencie występowania usterek oprogramowania. Są one spowodowane najczęściej nieprawidłowym użytkowaniem. Wirusy, niepożądane i często przypadkowe modyfikacje kluczowych parametrów startowych lub nadmierne zapełnienie dysków prowadzić mogą do problemów z płynnym funkcjonowaniem urządzenia.

W takiej sytuacji naprawa komputerów powinna być przeprowadzona przez specjalistów – w innym razie może dojść do utraty danych. To samo dotyczy eliminowania usterek sprzętowych. Prowadzą do nich najczęściej zbyt wysokie temperatury poszczególnych podzespołów. Jesteśmy w stanie zająć się ich wymianą, proponując rozwiązania zapobiegające takim sytuacjom w przyszłości. Jedną z nich jest regularne dbanie o stan komponentów poprzez ich czyszczenie. W tym zakresie również świadczymy usługi jako serwis komputerów. Możemy skutecznie usunąć zabrudzenia z wnętrza obudowy sprężonym powietrzem, a także wymienić pastę termoprzewodzącą w miejscach, gdzie ma ona kluczowe znaczenie dla sprawności sprzętu. Jej nadmierne zużycie prowadzi do obniżenia parametrów pod względem oddawania ciepła, co z kolei może skutkować zawieszeniem się komputera w wyniku zbyt wysokich temperatur podzespołów.

Usterki czasem nie są jednak zależne od użytkownika – prowadzą do nich uszkodzenia sprzętowe, na które właściciel urządzenia nie ma wpływu. W takiej sytuacji naprawa komputerów polega na wymianie części, które nie pracują poprawnie lub uległy awarii całkowicie uniemożliwiającej dalsze z nich korzystanie. Zapraszamy klientów chcących serwisować swój sprzęt w profesjonalnym punkcie. Jesteśmy w stanie zająć się każdą usterką komputera osobistego – od zbyt głośnej pracy, przez problemy z oprogramowaniem, aż po całkowity brak możliwości uruchomienia urządzenia.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.