Serwis i Naprawa projektorów

b-serwis

Serwis i Naprawa projektorów

Firma Nabertronik oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy projektorów i rzutników multimedialnych. Nasi serwisanci mają doświadczenie w usuwaniu mniej i bardziej skomplikowanych usterek, które mogą objawiać się np. brakiem obrazu, zmniejszeniem jego jasności, nienaturalnymi kolorami czy różnego rodzaju zniekształceniami. Jako doświadczony serwis podejmujemy się naprawy nowych i starszych urządzeń marek, takich jak:

  • BenQ,
  • Dell,
  • Epson,
  • Optoma.

Częstą przyczyną awarii rzutnika multimedialnego jest uszkodzenie lampy, która odpowiada za poprawne wyświetlanie obrazu. Problem ten jest szczególnie uciążliwy, jeśli wystąpi po upływie okresu gwarancyjnego. Jeśli szukasz miejsca, w którym element ten zostanie wymieniony – świetnie trafiłeś. Serwis projektorów Nabertronik dotyczy sprzętu przeznaczonego zarówno do zastosowań amatorskich, domowych, jak i profesjonalnych – w biurach, salach konferencyjnych czy na uczelniach wyższych. Współpracujemy z importerami oryginalnych części i podzespołów, a także wysokiej jakości zamienników, dzięki czemu, korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane rzetelnie, a projektor będzie działał jak nowy. Wymiana lampy to jednak niejedyne, czym się zajmujemy. Skontaktuj się z nami, przedstaw problem, a my podpowiemy, jakie kroki należy podjąć.

Świadczymy usługi serwisowe stacjonarnie, a także na odległość. Aby skorzystać z naprawy wysyłkowej, wystarczy nadać urządzenie za pośrednictwem kuriera, wcześniej wypełniając formularz dostępny na naszej stronie. Każdy klient może liczyć na kompleksową diagnostykę, a także wstępną wycenę. Jeśli usługa okaże się Twoim zdaniem nieopłacalna, będziesz mógł zrezygnować z naprawy projektora w naszym serwisie na tym etapie. Wówczas zapłacisz tylko za przesyłkę. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Niezależnie od tego, czy zgłaszasz się z jednym rzutnikiem czy kilkunastoma – możesz liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem już dziś!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.