Serwis dla firm - Współpraca B2B

Współpraca handlowa

Twoja firma potrzebuje dobrej jakości, sprawnego sprzętu w atrakcyjnej cenie? Jeśli tak – znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Prowadząc serwis specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej klasy baterii i funkcjonalnych akcesoriów GSM. Współpracujemy zarówno ze sklepami, jak i hurtowniami oraz punktami sprzedaży ogniw i sprzętu GSM.

Oferujemy także nowoczesne, wydajne i energooszczędne oświetlenie o zróżnicowanym zastosowaniu. Wszystkie żarówki są produkowane przez renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W tym obszarze zachęcamy do współpracy nie tylko producentów mebli, ale również przedsiębiorstwa reklamowe i sklepy, które mają w swojej ofercie różne rodzaje źródeł światła.

Współpraca serwisowa

Nasza wykwalifikowana kadra jest w stanie szybko i przede wszystkim efektywnie naprawić sprzęt elektryczny i elektroniczny. Współpracujemy z biurami, w których serwisujemy kopiarki, drukarki, skanery, telewizory, telefony i pozostały sprzęt biurowy. Nasze usługi kierujemy do każdej branży, w której wykorzystuje się urządzenia elektryczne.

W przypadku warsztatów samochodowych są to przeważnie elektronarzędzia, takie jak wiertarki, szlifierki, wkrętarki, klucze udarowe i inne. Z kolei dla firm specjalizujących się w budownictwie oferujemy profesjonalny serwis urządzeń budowlanych, takich jak młoty udarowe, wiertarki z udarem, piły szablaste, wyrzynarki i wielu innych. Jesteśmy gotowi na współpracę z każdą branżą, która potrzebuje naszego wsparcia serwisowego.

Firma NABERTRONIK działa jako dostawca oświetlenia, baterii oraz urządzeń elektronicznych. Naszym wielkim atutem jest fakt, że prowadzimy swój serwis. Dzięki takiemu połączeniu można nawiązać z nami współprace nie tylko na zakupy naszych produktów ale i serwisowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Zależy Ci na sprawdzonym dostawcy? Postaw na grupę specjalistów Nabertronik i nawiąż współpracę, która dostarczy Ci wiele korzyści. W dobrych cenach realizujemy sprzedaż produktów dla firm. Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo już dziś!

Z kim handlujemy?

- instalatorami,
- fabrykami mebli,
- sklepami z oświetleniem,
- sklepami wielobranżowymi.

Co zyskujesz kupując nasze produkty?

- atrakcyjne ceny,
- dostęp do pełnej bazy produktów,
- doradztwo i wsparcie techniczne,
- dostawę do wskazanego punktu,
- atrakcyjne rabaty w naszym serwisie.

Z naszego serwisu dla firm korzystają:

- firmy remontowe-budowlane,
- fabryki mebli,
- firmy handlowo-usługowe,
- i wiele innych.

Co zyskujesz serwisując u nas swoje urządzenia?

- atrakcyjne ceny,
- odbiór sprzętu ze wskazanego miejsca,
- szybkie czasy realizacji,
- dostęp do dużej bazy akcesoriów oraz sprzętu,
- wsparcie techniczne,
- atrakcyjne ceny w naszym sklepie.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Do każdej usługi naprawy podchodzimy indywidualnie. Wszystkie czynności naprawcze i konserwacyjne są wykonywane z należytą starannością. Używamy wyłącznie najwyższej klasy podzespołów, które gwarantują długą żywotność i bezawaryjną pracę urządzeń.

Usługę serwisową rozpoczynamy od odbioru urządzeń od klienta, następnie przeprowadzamy szczegółową diagnozę i podejmujemy niezbędne kroki w celu trwałego usunięcia wszystkich usterek. Po naprawie sprzęt jest dostarczany bezpośrednio do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby czas potrzebny na naprawę był jak najkrótszy. Postaw profesjonalny serwis dla firm i przekonaj się jakie korzyści niesie współpraca z nami!

Serwis dla firm - Korzyści wynikające ze współpracy

Nawiązując współpracę z naszą firmą, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie oraz ogromną gamę produktów do wyboru. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę, za każdym razem służąc pełnym wsparciem technicznym. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że doskonale znamy potrzeby różnego rodzaju firm i jesteśmy w stanie doradzić im najlepsze rozwiązania. Nasi klienci zyskują zatem sprawdzonego partnera biznesowego, który pomoże im nie tylko w doborze sprzętu elektronicznego, ale w razie potrzeby również na etapie jego eksploatacji.

Warto mieć kontakt z zaufanym fachowcem od serwisu narzędzi. Realizujemy błyskawiczne naprawy, ponieważ wiemy, jak bardzo zależy Ci na czasie. Postaw na firmę Nabertronik już dziś!