Serwis i Naprawa Konsol - Koszalin oraz na Terenie całej Polski

Konsole

Serwis i Naprawa Konsol

Zakres działalności naszej firmy NABERTRONIK obejmuje serwis konsol do gier wielu producentów. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie zapleczem serwisowym oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprawdzonych części zamiennych, Dzięki temu możemy bez problemu dokonać naprawy stacjonarnych i przenośnych urządzeń do grania pochodzących od takich marek jak: Microsoft, Sony czy Nintendo. Mamy także specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie ustalić przyczynę niesprawności konsoli.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.

Naprawa konsol – szybko, rzetelnie i w dobrej cenie

Szukasz profesjonalnego serwisu? Zapraszamy do skorzystania z fachowej wiedzy pracowników firmy NABERTRONIK, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży. Szybkość, rzetelność i atrakcyjne ceny – to trzy kluczowe atuty i zarazem korzyści, jakie otrzymujesz, współpracując z nami. Naprawa konsol do gier to nasza specjalność. Oferta obejmuje m.in.:

  • czyszczenia lasera,
  • reinstalację systemu operacyjnego,
  • wymianę gniazda HDMI czy uszkodzonego dysku twardego,
  • kompleksowe czyszczenie układu chłodzenia,
  • wymianę uszkodzonych elementów elektronicznych.

NABERTRONIK to nowoczesny serwis gotowy podjąć się naprawy każdej konsoli, niezależnie od tego, co jest przyczyną problemów z jej działaniem. Pracujemy wyłącznie na oryginalnych częściach i profesjonalnym sprzęcie serwisowym. Powierzając nam swoje urządzenie do gier, masz pewność skutecznego i rzetelnego usunięcia usterki. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i oszacują orientacyjny koszt usługi serwisowej.