Serwis rowerów elektrycznych

serwis rowery elektryczne

Serwis Rowerów Elektrycznych

W naszej szerokiej ofercie profesjonalnych usług znajduje się serwis rowerów elektrycznych. Te ekologiczne środki transportu cieszą się obecnie rosnącą popularnością. Szybki rozwój technologii pozwala konstruować wydajne silniki, które powinny być okresowo serwisowane, aby wydłużyć ich żywotność. Do każdego zlecenia podchodzimy z wysoką starannością. Naprawiamy podzespoły jednośladowców różnych znanych marek. Poznaj ofertę NABERTRONIK i ciesz się sprawnym, zawsze gotowym do jazdy e-bikiem!

Rowery z silnikiem elektrycznym serwis i naprawa

Tym, co odróżnia, naprawane przez nasz serwisrowery elektryczne od tradycyjnych jednośladów, to obecność trzech zasadniczych  podzespołów w postaci: akumulatora, silnika prądu stałego i kontrolera (sterownika). Części te mogą ulec awarii, z którymi potrafimy sobie profesjonalnie poradzić. Nasi specjaliści naprawią jednostki napędowe:

  • bezpośrednie (bezprzekładniowe), cechujące się  brakiem ruchomych elementów (szczotek, zębatek), a jedynymi eksploatacyjnymi podzespołami są wymienialne łożyska,

  • pośrednie (przekładniowe), mające wbudowaną zintegrowaną mechaniczną przekładnię redukcyjną (planetarną).

Nasza firma naprawi i wymieni również takie elementy wyposażenia jak: zębatki, wyświetlacze LCD, czujniki prędkości, manetki gazu, szprychy, amortyzatory, łańcuchy i wiele więcej. Przeprowadzimy kompleksową diagnostykę i pomiar pojemności baterii oraz zajmiemy się aktualizacją oprogramowania roweru elektrycznego, jeśli będzie potrzebna. Masz problemy ze swoim e-bikiem? Zgłoś się do naszego serwisu – na pewno Ci pomożemy!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.