Serwis sprzętu biurowego

Serwis sprzętu biurowego

Serwis sprzętu biurowego

Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do właścicieli małych, średnich oraz dużych firm. Zajmujemy się takimi pracami jak serwis sprzętu biurowego. Chodzi między innymi o drukarki laserowe i atramentowe, kserokopiarki, niszczarki, skanery oraz plotery. Sprawowanie stałej kontroli technicznej nad tego typu urządzeniami jest niezwykle ważne. Chodzi oczywiście o to, że każdego dnia są one poddawane sporym obciążeniom eksploatacyjnym. Taki stan rzeczy zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się różnego rodzaju awarii – których z przyczyn praktycznych oraz ekonomicznych – zdecydowanie lepiej jest unikać.

Ewentualne usterki często wynikają również z użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub z pominięciem informacji zawartych w instrukcji obsługi. Nieserwisowane urządzenia z czasem tracą swoją wydajność, co bezpośrednio przekłada się na jakość pracy. W zależności od indywidualnych ustaleń – regenerację, serwis lub naprawę możemy wykonać zarówno w swojej siedzibie, jak i w biurze klienta. Zapewniamy obsługę kompleksową, konkurencyjne warunki cenowe, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz natychmiastową pomoc w przypadku pojawienia się problemów. Zachęcamy do kontaktu!

 

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.