Profesjonalna naprawa sprzętu RTV - Koszalin, Ustka, Słupsk, Darłowo

naprawa rtv koszalin

Naprawa RTV w Koszalinie

Użytkowany przez Ciebie na co dzień sprzęt audio-video z niewiadomych przyczyn odmówił posłuszeństwa? Skorzystaj z oferty firmy Nabertronik i podaruj mu drugie życie. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem na rynku, złożonym z miłośników elektroniki użytkowej, przed którymi ta nie ma absolutnie żadnych tajemnic. Główny filar naszej działalności stanowi serwis i naprawa RTV. Mamy doświadczenie w pracy ze sprzętami najpopularniejszych marek (Samsung, Philips, Toshiba, Sony, LG), jak i tych mniej znanych. Z przyjemnością podejmiemy się reperacji urządzeń, takich jak m.in.:

  • telewizory (CRT, LED, OLED)
  • komputery osobiste i laptopy,
  • zestawy kina domowego,
  • odtwarzacze DVD i Blu-Ray.

Naprawa głośników, telefonów i innych urządzeń RTV – Koszalin, Ustka

Serwis i naprawa sprzętu RTV może dotyczyć zarówno drobnych usterek, jak i bardziej skomplikowanych awarii wymagających niekiedy wymiany całej elektroniki. Dysponujemy oryginalnymi częściami, a także wysokiej klasy zamiennikami, które objęte są stosowną gwarancją. Nigdy nie spisujemy urządzeń na straty, dlatego w sytuacji awaryjnej nie musisz myśleć od razu o zakupie nowych modeli – nasz serwis RTV przywróci je do życia.

W pierwszej kolejności staramy się odnaleźć źródło problemu (diagnoza jest bezpłatna!), następnie przedstawiamy wstępny kosztorys. Całkowita cena usługi jest w każdym przypadku ustalana indywidualnie. Aby skorzystać z oferty firmy Nabertronik, wystarczy, że wypełnisz formularz znajdujący się poniżej. Działamy na terenie Koszalina, Ustki, Słupska, Darłowa, a także całej Polski. Nie musisz odwiedzać nas osobiście, realizujemy bowiem także tzw. naprawę wysyłkową. W takim przypadku urządzenie zostanie odebrane i dostarczone do nas przez kuriera. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.