Profesjonalna naprawa telewizorów

naprawa telewizorów

Serwis i naprawa telewizorów

Skończyła się gwarancja na Twój telewizor, który właśnie uległ awarii, i szukasz serwisu, który podejmie się wyeliminowania usterki? Trafiłeś idealnie! Jako firma z wieloletnim stażem na rynku z przyjemnością przywrócimy Twoje urządzenie do życia. Jeden z głównych filarów naszej działalności stanowi naprawa telewizorów producentów, takich jak:

  • Samsung,
  • Philips,
  • Sony,
  • Toshiba,
  • TCL,
  • Panasonic.

Skuteczna naprawa telewizorów każdego typu

Mamy doświadczenie zarówno ze starszymi, kineskopowymi modelami, jak i tymi najnowszymi – opartymi na technologii LCD, LED czy OLED. Przed nami elektronika użytkowa nie ma absolutnie żadnych tajemnic, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet z pozoru niemożliwej naprawy, dotyczącej niekiedy bardzo skomplikowanej usterki.

Nasz serwis telewizorów współpracuje ze światowymi i lokalnymi dostawcami podzespołów, dlatego w codziennej pracy korzystamy z oryginalnych części renomowanych marek, a także wysokiej jakości zamienników. Oddając sprzęt RTV w ręce doświadczonych fachowców, masz pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, a telewizor będzie służył Ci niezawodnie jeszcze przez wiele lat. Na każdą usługę naprawy udzielamy stosownej gwarancji (dotyczy ona także wymienionych części) oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Wykonywana przez naszą firmę naprawa telewizorów może polegać m.in. na:

 • wymianie elementów podświetlenia lub matrycy,
 • przeczyszczeniu styków urządzenia,
 • usunięciu problemów z działaniem z oprogramowaniem.

Co bardzo istotne, zawsze niezwykle dokładnie diagnozujemy dostarczone, niesprawne urządzenie. Trafne wskazanie usterki pozwala obniżyć, koszt jej usunięcia.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wyceniając je w sposób jak najbardziej uczciwy. Wszystkim osobom decydującym się na skorzystanie z naszego serwisu telewizorów gwarantujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia. Jeśli całościowy koszt usługi będzie dla Ciebie zbyt wygórowany, możesz zrezygnować z naprawy na tym etapie. Jeśli jednak zechcesz nam zaufać, dołożymy wszelkich starań, aby Twój sprzęt RTV działał tak jak dawniej.

Naprawa telewizorów poprzez serwis wysyłkowy

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów spoza Boleszewa i okolic, którzy nie mają możliwości dostarczyć sprzętu do serwisu osobiście, wprowadziliśmy do oferty dogodną opcję: naprawę wysyłkową. Aby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, podając model TV oraz adres odbioru. Kurier odbierze urządzenie o dogodnej porze i dostarczy go do nas. Pamiętaj o tym, aby zapakować je w oryginalne bądź zastępcze pudełko i odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Nie musisz ruszać się z domu, by ponownie cieszyć się z oglądania swojego ulubionego serialu lub filmu.

Firma Nabertronik to grupa fachowców, którzy od lat przywracają sprawność rozmaitym urządzeniom. Pomożemy Ci realnie ocenić opłacalność naprawy telewizora i doradzimy, co zrobić w przypadku konkretnej usterki. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z wybranej usługi naszego serwisu. W razie pytań lub wątpliwości, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie (+48 787 954 057) lub mailowo biuro@nabertronik.pl.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Profesjonalna diagnoza

Szybka i rzetelna diagnoza sprzętu przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń oraz doświadczenia naszych serwisantów.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.