Naprawa i Serwis telewizorów

tv-4308538_640

Naprawa i Serwis telewizorów

Skończyła się gwarancja na Twój telewizor, który właśnie uległ awarii, i szukasz serwisu, który podejmie się wyeliminowania usterki? Trafiłeś idealnie! Jako firma z wieloletnim stażem na rynku z przyjemnością przywrócimy Twoje urządzenie do życia. Jeden z głównych filarów naszej działalności stanowi naprawa telewizorów producentów, takich jak:

  • Samsung,
  • Philips,
  • Sony,
  • Toshiba,
  • TCL,
  • Panasonic.

Mamy doświadczenie zarówno ze starszymi, kineskopowymi modelami, jak i tymi najnowszymi – opartymi na technologii LCD, LED czy OLED. Przed nami elektronika użytkowa nie ma absolutnie żadnych tajemnic, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet z pozoru niemożliwej naprawy, dotyczącej niekiedy bardzo skomplikowanej usterki.

Nasz serwis telewizorów współpracuje ze światowymi i lokalnymi dostawcami podzespołów, dlatego w codziennej pracy korzystamy z oryginalnych części renomowanych marek, a także wysokiej jakości zamienników. Oddając sprzęt RTV w ręce doświadczonych fachowców, masz pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie, a telewizor będzie służył Ci niezawodnie jeszcze przez wiele lat. Na każdą usługę naprawy udzielamy stosownej gwarancji (dotyczy ona także wymienionych części) oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wyceniając je w sposób jak najbardziej uczciwy. Wszystkim osobom decydującym się na skorzystanie z naszego serwisu telewizorów gwarantujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia. Jeśli całościowy koszt usługi będzie dla Ciebie zbyt wygórowany, możesz zrezygnować z naprawy na tym etapie. Jeśli jednak zechcesz nam zaufać, dołożymy wszelkich starań, aby Twój sprzęt RTV działał tak jak dawniej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów spoza Boleszewa i okolic, którzy nie mają możliwości dostarczyć sprzętu do serwisu osobiście, wprowadziliśmy do oferty dogodną opcję: naprawę wysyłkową. Aby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, podając model TV oraz adres odbioru. Kurier odbierze urządzenie o dogodnej porze i dostarczy go do nas. Pamiętaj o tym, aby zapakować je w oryginalne bądź zastępcze pudełko i odpowiednio zabezpieczyć na czas transportu. Nie musisz ruszać się z domu, by ponownie cieszyć się z oglądania swojego ulubionego serialu lub filmu.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z wybranej usługi naszego serwisu. W razie pytań lub wątpliwości, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie (+48 787 954 057) lub mailowo biuro@nabertronik.pl.

Jak skorzystać naszych usług?

Dostarcz osobiście

Lub

Prześlij kurierem

90 dni gwarancji

Do każdej naprawy dołączmy szczegółowy protokół serwisowy, na który wprowadzamy wszelkie adnotacje serwisowe.
Z nami nie musisz obawiać się o swój sprzęt

Bezpłatna diagnoza

U nas nie zapłacisz za diagnozę swojego sprzętu.
Całkowicie bezpłatne ekspertyza nawet przy rezygnacji.
To Ty decydujesz czy chcesz naprawiać swoje urządzenie.

Naprawa sprzętu bez wychodzenia z domu

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami poprzez formularz, e-mail lub telefon, a nasz kurier odbierze od Ciebie urządzenie.
Nic nie drukujesz, wystarczy, że spakujesz odpowiednio przesyłkę i gotowe.
Odbiór przesyłki jest całkowicie darmowy.