O FIRMIE

Kim jesteśmy

Firmę NABERTRONIK tworzą pasjonaci, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu samokształceniu stali się ekspertami w dziedzinie elektroniki. Od najmłodszych lat zgłębialiśmy tajniki działania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zaczynaliśmy od sprzętów elektronicznych, których konstrukcja była oparta o lampy elektronowe. Wierzymy w rozwój i naukę, dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności.

Stawiamy na nieustanny rozwój

Połączyły nas wspólne zainteresowania, które z biegiem lat przekształciły się w biznes. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych. Jesteśmy pewni, że skutecznym sposobem na osiągnięcie sukcesu jest dialog, dlatego z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klientów. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować nasze usługi do konkretnych wymagań.

Jako doświadczeni elektronicy mamy na swoim koncie wiele śmiałych projektów, które zakończyły się spektakularnymi sukcesami. Duże projekty rozwinęły nasz zespół, dzięki czemu stał się on jeszcze bardziej kompetentny i zgrany. Nasze wspólne doświadczenia pozwalają nam w profesjonalny sposób prowadzić firmę i rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Prowadzimy serwis urządzeń elektrycznych i elektronicznych, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Profesjonalne podejście w połączeniu z zachowaniem najwyższych standardów obsługi sprawia, że nasi partnerzy mają pewność, iż oddają sprzęt w dobre ręce. Wykonujemy przeglądy okresowe, a także serwis sprzętu wszystkich marek. Dodatkowo prowadzimy skup elektronarzędzi oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Jeżeli masz sprawne lub uszkodzone urządzenia, których chcesz się z pozbyć, chętnie zaoferujemy atrakcyjną cenę.

Jednocześnie prowadzimy sprzedaż sprzętu, który przed trafieniem do naszego sklepu został dokładnie sprawdzony i przede wszystkim przetestowany przez naszych ekspertów. W naszym sklepie kupisz również fabrycznie nowe urządzenia, w tym między innymi sprzęt AGD, audio, foto, video, czy elektronarzędzia. W ofercie znajdują się też akumulatory, ładowarki, baterie i żarówki. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas urządzenia elektryczne i elektroniczne są pełnowartościowymi produktami bez wad. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących sprzętu w naszym sklepie lub usług, które oferujemy, zachęcamy do kontaktu.